Переключиться на мобильную версию

Відомий російський тренер: Єрьоменко на 19 мільйонів поки що не грає

Назад к разделу Спорт
Відомий російський тренер Олександр Тарханов заявив, що його розчарувала якість гри, продемонстрована суперниками у матчі 25-го туру Чемпіонату Локомотив - Рубін (1:1), а також виступ Романа Єрьоменка, придбаного у київського Динамо.
Тарханов критикує Єрьоменка
Тарханов критикує Єрьоменка
ФК Рубін

"Локомотив і Рубін бігали, боролися, старалися, але якість гри залишала бажати кращого. При Коусейру Локомотив, звісно, додав - заграв швидше, більш комбінаційно. Але з Рубіном, повівши в рахунку, команда чомусь відразу сіла в оборону. Видно, що Ібричич - футболіст хороший. Але ніяк не пристосується до гри Локомотива. А Лоськов, можливо, втомився - от і дали йому паузу. Те, що Діма - великий майстер, думаю, сумнівів ні у кого не викликає. Він та Тихонов - останні гіганти . Лоськов завжди тонко веде гру. Він дуже швидко працює із м'ячем, миттєво оцінює ситуацію на полі. Мені подобається його зв'язка із Глушаковим - кожен здорово доповнює один одного. Глушаков взагалі в цьому сезоні зробив великий крок уперед", - зазначив він.

ВІДЕО: Голи Романа Єрьоменка за Динамо Київ

Причому Тарханова не вразила гра Роман Єрьоменка, за якого, за словами Юрія Сьоміна, Рубін заплатив київському Динамо 19 мільйонів доларів.

ВІДЕО: Роман Єрьоменко. Найкращі моменти у футболці київського Динамо

"На 19 мільйонів він поки що не грає. Чи то ще не освоївся у новій команді, чи то якісь проблеми є. Проти Локомотива Єрьоменко виглядав розгубленим. Отримував м'яча - і не знав, що з ним робити. На себе гру не брав, усі паси - назад або впоперек. Парагваєць Вальдес - хлопець граючий, старанний, але у цьому матчі не мав гідної підтримки партнерів", - додав фахівець.

За матеріалами: Спорт-Экспресс

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь