Переключиться на мобильную версию

Перший матч на новому стадіоні в Одесі відбудеться 19 листопада

Назад к разделу Спорт
Перший матч на новому стадіоні Чорноморець пройде 19 листопада 2011: одесити в рамках 16-го туру УПЛ приймуть львівські Карпати.
19 листопада на цьому полі будуть грати у футбол Чорноморець і Карпати
19 листопада на цьому полі будуть грати у футбол Чорноморець і Карпати
ФК Чорноморець (Одеса)

Про це, у середу, 28 вересня, заявив почесний президент ФК Чорноморець Леонід Клімов, зробивши наступне застереження, "якщо не відбудеться надмажорних ситуацій".

ВІДЕО: Перша перемога. Гостьовий тріумф Чорноморця над Зорею

За словами Клімова, будівельні роботи з реконструкції вже на стадії завершення, готова освітлювальна та звукова техніка, залишилося лише встановити два відеотабла площею 60 кв. м та постелити на полі газон.

ВІДЕО: Перлина біля моря. Візуалізація стадіону в Одесі

"Насправді це хоч і невидима робота, але найбільш трудомістка. Потрібно закласти системи поливу та підігріву поля. У перших числах жовтня ми почнемо чистові роботи", - повідомив президент Чорноморця.

Клімов заявив, що місткість стадіону не змінилася - 34 тисячі 134 місця. І він сподівається, що на першому прийнятому після ремонту матчі трибуни Чорноморця будуть забиті повністю.

ФОТОГАЛЕРЕЯ: Зовні і всередині. Будівництво нового стадіону в Одесі

У планах реконструкції стадіону також передбачено створення готелю, спортивних та офісних приміщень та об'єктів громадського харчування, нагадав Леонід Клімов. За його словами, архітектори задіяли приміщення під трибунами, а це понад 60 000 кв. м.

"Крім виключно футбольного видовища, ми під трибунами розміщуємо близько 180 готельних номерів, ресторани, спортивний центр, басейн для плавання з морською водою, різні зали боксу, боротьби, фітнесу. І будуть приміщення, які ми плануємо використовувати як бізнес-офіси", - зазначив Клімов.

ВІДЕО: Інсайдерська інформація. Екскурсія по споруджуваному стадіону Чорноморця

За словами Клімова, у процесі реконструкції Чорноморця влада надавала лише моральну допомогу, але: "Іноді моральна підтримка важливіше за матеріальну", - сказав власник Имексбанка, чиї особисті статки журнал Корреспондент у своєму рейтингу Золота сотня: Топ-100 найбагатших людей України оцінив у $ 80 млн.

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь