Переключиться на мобильную версию

Сабо: Молодіжний чемпіонат Європи показав, чого варті наші псевдо-зірки

Назад к разделу Спорт
Екс-тренер київського Динамо і збірної України Йожеф Сабо випустив кілька критичних стріл у гравців української молодіжної збірної зразка 2006 і 2011 років.
Якби Мілевського хотів хтось купити, то вже давно почав би переговори, упевнений Йожеф Сабо
Якби Мілевського хотів хтось купити, то вже давно почав би переговори, упевнений Йожеф Сабо
ФК Динамо

"Ті гравці, чиї імена останнім часом були на слуху - Ракицький, Ярмоленко, Коноплянка - банально зупинилися в зростанні, перестали розвиватися. Великою мірою в цьому винні президенти їхніх клубів, які занесли їх у ранг зірок, встановили величезні зарплати. Ось вони і заспокоїлися", - вважає Сабо.

ФОТО: Кінець Всім сподіванням. Україна розгромно поступилася Іспанії і покинула Євро

Фахівець упевнений, що насправді справжній свій рівень молоді українські гравці показали на молодіжному чемпіонаті Європи в Данії, з якого збірна України безславно вилетіла.
 
"Ми поспішили, коли назвали їх головною перспективою для збірної. Молодіжний чемпіонат Європи в червні показав, чого вони насправді варті. Ось багато говорили, що деякі клуби готові за Коноплянку заплатити 50 млн доларів, але тепер буде щастя, якщо за нього хтось  викладе хоча б 5 мільйонів", - іронізує Сабо.
 
ВІДЕО: Євро-2011. Іспанія розгромила Україну

Тренер упевнений, що з 2006 року нічого не змінилося - футболісти, які називаються майбутніми зірками, моментально здають у грі.
 
"Те ж стосується і зірок "молодіжки" зразка 2006 року. Ті ж Алієв і Мілевський добре виглядають у чемпіонаті України, але на рівні збірної з'ясовується, що насправді не такі вже вони "зірки" і майстри. Я не можу сказати, що вони зовсім не намагаються, не намагаються викладатися, але вони не є великими гравцями. Невже ви думаєте, що якби на Заході справді цікавилися Мілевським, клуб не вів би переговорів про його перехід? Але переговорів немає! Є просто порожня балаканина", - говорить Сабо.

За матеріалами: Sportanalytic.com

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь