Переключиться на мобильную версию

Помер відомий радянський спортсмен

Назад к разделу Спорт
У середу, 14 січня, на 78-му році в Петербурзі помер олімпійський чемпіон з боксу Геннадій Шатков, повідомляє Газета.Ru.
Помер Геннадій Шатков
Помер Геннадій Шатков
РІА Новости

Шатков народився 27 травня 1935 року. Боксом почав займатися з 12 років у Ленінградському Палаці піонерів. Шатков став золотим призером XVI Олімпійських ігор у Мельбурні (1956 рік), одним із трьох перших радянських чемпіонів Олімпійських ігор з боксу.  

На XVII Олімпійських іграх у Римі (1960 рік), де йому довелося зустрітися з Кассіусом Клеєм (згодом став відомий як Мохаммед Алі), Геннадій Шатков завоював срібну медаль.  

Шатков також був триразовим чемпіоном СРСР, переможцем I Спартакіади народів СРСР, двократним Чемпіоном Європи. Шатков був проректором Ленінградського державного університету (зараз - Санкт-петербурзький державний університет), кандидатом юридичних наук. 

Він також автор декількох книг, багато писав про спорт, про бокс, про особу спортсмена. У числі його робіт: Великий ринг (1963), Жорстокі раунди (1979), Юний боксер (1982). За видатні спортивні досягнення Геннадій Шатков був нагороджений орденом Леніна.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь