Переключиться на мобильную версию

Помер відомий радянський спортсмен

Назад к разделу Спорт
У середу, 14 січня, на 78-му році в Петербурзі помер олімпійський чемпіон з боксу Геннадій Шатков, повідомляє Газета.Ru.
Помер Геннадій Шатков
Помер Геннадій Шатков
РІА Новости

Шатков народився 27 травня 1935 року. Боксом почав займатися з 12 років у Ленінградському Палаці піонерів. Шатков став золотим призером XVI Олімпійських ігор у Мельбурні (1956 рік), одним із трьох перших радянських чемпіонів Олімпійських ігор з боксу.  

На XVII Олімпійських іграх у Римі (1960 рік), де йому довелося зустрітися з Кассіусом Клеєм (згодом став відомий як Мохаммед Алі), Геннадій Шатков завоював срібну медаль.  

Шатков також був триразовим чемпіоном СРСР, переможцем I Спартакіади народів СРСР, двократним Чемпіоном Європи. Шатков був проректором Ленінградського державного університету (зараз - Санкт-петербурзький державний університет), кандидатом юридичних наук. 

Він також автор декількох книг, багато писав про спорт, про бокс, про особу спортсмена. У числі його робіт: Великий ринг (1963), Жорстокі раунди (1979), Юний боксер (1982). За видатні спортивні досягнення Геннадій Шатков був нагороджений орденом Леніна.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь