Переключиться на мобильную версию

Жо-Уілфрід Тсонга ризикує пропустити Australian Open

Назад к разделу Спорт
Відкриття торішнього Australian Open Жо-Уілфрід Тсонга може пропустити перший у сезоні турнір Великого шолома через важку травму.
Через травми спини Жо-Уілфрід Тсонга двічі звертався до допомоги лікарів під час вчорашнього переможного для себе матчу другого кола Medibank International проти Сімоне Болеллі, а сьогодні прийняв рішення взагалі знятися з турніру, не виходячи на корт, передає Reuters.
"Я прийшов до такого висновку сьогодні вдень. На жаль, біль не дозволить мені вийти на корт, - заявив Тсонга на спеціальній прес-конференції. - Вчора я зустрічався зі своїм фізіотерапевтом та його колегою з АТР, радився з іншим лікарем. Усі вони сказали мені, що вийти на корт буде надзвичайно важко ".

Я прийшов до такого висновку сьогодні удень. На жаль, біль не дозволить мені вийти на корт

"Будемо сподіватися, що ця травма не вплине на мій виступ на Відкритому чемпіонаті Австралії, - продовжив французький тенісист, посіяний на Australian Open під п'ятим номером.

"Я вже давно страждаю від пошкодження міжхребцевих дисків, і іноді ця травма дає про себе знати. Запевняю, що я повернуся на корт відразу ж, як тільки відчую себе краще", - сказав Жо-Уілфрід Тсонга.

На Australian Open-2008 Тсонга зумів пробитися у фінал турніру, перемігши на шляху до нього Михайла південного, Рішар Гаске та Рафаеля Надаль.

Також стало відомо, що нинішній Australian Open пропустить його торішня переможниця росіянка Марія Шарапова.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь