Переключиться на мобильную версию

ФОТО: McLaren презентував новий болід

Назад к разделу Спорт
На базі команди в Уокінгу McLaren провів презентацію нового боліда 2009 року. Відповідно до традиції автомобіль отримав ім'я MP4-24.
Новий болід представлений світу
Новий болід представлений світу
McLaren.net

"Поява нової машини завжди є емоційним моментом для будь-якого пілота. А презентація MP4-24 для мене ще важливіша: не тільки тому, що машина виглядає абсолютно надзвичайно, але і тому, що несе на борті чемпіонську одиницю.  

ФОТО: Срібні стріли представили новий болід

З новими правилами Чемпіонат буде прекрасним для будь-якого вболівальника. Що стосується мене самого, то я сподіваюся на ще один успішний сезон і на те, що отримаю можливість завоювати ще один титул - бажано, до останньої гонки!" - заявив на презентації Хемілтон.

"Підготовка цієї машини вимагала від нас максимальної технологічності - не тільки від інженерів, але і від дослідників з високим рівнем кваліфікації. Вони повинні були почати з чистого аркуша паперу й виробити концепцію машини з урахуванням вимог нового регламенту", - розповів Рон Денніс.

Презентація боліда MсLaren стала вже третьою цього тижня - раніше свої нові машини показали світу команди Ferrari і Toyota.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь