Переключиться на мобильную версию

Ігор Суркіс розповів про трансфери Динамо

Назад к разделу Спорт
Напередодні від'їзду київського Динамо до Марбельї на перший міжсезонний збір, президент столичного клубу Ігор Суркіс прокоментував останні трансферні новини клубу.
Суркіс розповів про трансфери клубу
Суркіс розповів про трансфери клубу
ФК Динамо

"У четвер я провів переговори з його агентом Джузеппе Діогарді. Сам Клебер, як я розумію, не проти до нас повернутися, проте його агент наполягає на зворотному. Більше того, запевняє, що запитана нами  сума за гравця буде до копійки перерахована не пізніше за понеділок", - розповідає Суркіс в інтерв'ю Спорт-Експрес Україна. 

"З одного боку, у мене немає підстав йому не довіряти, але з іншого, якщо у зазначені терміни розрахунок не відбудеться, згідно з домовленістю з Клебером, у вівторок він вилітає до Іспанії, де приєднається до Динамо", - заявив президент Динамо. 

"Існує два варіанти: бразильський клуб або викупить його трансфер повністю, або продовжить оренду як мінімум на півроку. У будь-якому випадку, до літа його в Києві не буде", - зазначив Суркіс-молодший.

Відносно Рінкона Ігор Суркіс говорив більш визначено: "Він залишиться в Конча-Заспі. Скажу вам більше: якщо в найближчі два тижні Діого не приведе себе у форму, то, мабуть, і зовсім покінчить з футболом. Ніхто не сумнівається в його здібностях, але і півроку без ігрової практики дарма не проходять".  

"Врешті-решт, ми не пансіонат для хворих гравців, а серйозний клуб, що ставить перед собою завдання не тільки на внутрішній арені. Якщо за два тижні кондиції Рінкона не відповідатимуть нашим вимогам, ми відмовимося від його послуг, виставимо на трансфер і відправимо до Бразилії - зганяти зайву вагу", - додав він. 

Щодо сербського захисника Томислава Пайовича Суркіс сказав: "Строго кажучи, враження він повинен справляти не на президента, а на головного тренера. Наші селекціонери давно стежили за цим виконавцем, але чи відповідає він моделі гри Динамо - покаже час. Можу лише сказати, що у п'ятницю він разом із командою летить до Марбельї на перший збір".

З Верховцовим ситуація інша: "Упродовж доби нам вдалося, що було вельми непросто, оформити візу і підписати всі необхідні папери, що дозволяють Верховцову в п'ятницю відправитися з командою на перший збір. Динамо має першочергове право викупити його трансфер, умови особистої угоди з гравцем узгоджені, і тепер все залежить від рішення Юрія Сьоміна". 

Віталій Мандзюк і Володимир Лисенко залишаються в Арсеналі: "Орендна угода цих футболістів була спочатку розрахована на весь сезон".

Що стосується воротарів команди, тут Ігор Суркіс усе чітко пояснив: "Контракт Луценка завершиться в червні, всі зобов'язання перед гравцем ми виконаємо неухильно. А потім Тарас, якого ми знаємо як професійного і дуже порядного хлопця, швидше за все, перейде на тренерську роботу. Вирішувати йому, але ми запропонували Луценку залишитися в клубі у ролі помічника тренера воротарів Сергія Краковського".  

"Якщо надійде пропозиція, не замислюючись віддамо його в оренду. Воротар не повинен залишатися без ігрової практики", - сказав Суркіс про Олександра Рибку.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь