Переключиться на мобильную версию

Черновецький хоче купити всі активи ФК Арсенал

Назад к разделу Спорт
Мер Києва Леонід Черновецький хоче купити 100% акцій футбольного клубу Арсенал (Київ).
Черновецький купить 100% акцій ФК Арсенал
Черновецький купить 100% акцій ФК Арсенал
kievgrad.com

"Тепер я хочу купити його (Арсенал) назад за гривню, але не на бюджет", - сказав мер журналістам. 

Він повідомив, що наразі веде переговори з власником 97% акцій клубу Вадимом Рабиновичем, а також вважає, що місту не потрібні 3% акцій клубу, що перебувають у комунальній власності. 

Леонід Черновецький зауважив, що операція з купівлі клубу ще не завершена. Також мер сказав, що паралельно веде переговори з інвестором, який також хоче придбати 50% акцій клубу. 

Прізвище цього інвестора Черновецький не назвав. Він припустив, що після покупки клубу його очолить його син Степан. 

Мер вважає, що його прізвище доволі відоме у футбольному світі, відзначивши, що Степан є набагато більшим прихильником футболу, ніж він сам. 

При цьому Черновецький пояснив, що клуб необхідний йому для того, щоб навчати футболу безпритульних молодих людей, які в майбутньому створюватимуть новий імідж України, оскільки зараз країна відома іноземцям тільки з імен своїх відомих спортсменів.  "Головним чином я думаю про дітей, які на вулиці. Вони, до речі, дуже добре, правда з сигаретою в зубах, бігають у футбол. Сигарети заберемо, і клей, і горілку, і вино. Будуть вони бігати", - заявив Черновецький. 

Також мер зазначив, що можливість платно навчати своїх дітей футболу за бажання зможуть отримати забезпечені люди. 

Відповідаючи на питання, чи погодиться Рабинович продати йому клуб за 1 гривню, Черновецький відповів, що той - дуже порядний і благородний єврей. 

Крім того, Черновецький вважає за необхідне будівництво стадіону для Арсеналу, проте підкреслив, що не матиме свого авторитету і посади при покупці земельної ділянки під стадіон. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Вадим Рабинович продав ФК Арсенал. Новим власником ЗМІ називали мера Києва Леоніда Черновецького.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь