Переключиться на мобильную версию

Гравці Шахтаря дали оцінку першому матчу на зборах

Назад к разделу Спорт
Після того, як перший матч Шахтаря в 2009 році завершився, безпосередні учасники висловили свої міркування з приводу зустрічі з Грассхопперсом.
Єзерський вважає, що Шахтар виглядав непогано
Єзерський вважає, що Шахтар виглядав непогано
ФК Шахтар
"Перша зустріч на зборах - це завжди дуже специфічна гра. Я б навіть сказав, що вона непередбачувана. Вся справа в тому, що ми тільки намагаємося ввійти у звичайний ігровий ритм. Зрозуміло, від матчу до матчу ми станемо набирати обертів. Якість футболу буде вище. Сьогодні ми на самому початку шляху ", - розповів Маріуш Левандовські.

В'ячеслав Шевчук також дав оцінку грі: "Це був не найлегший матч. Все ж таки не можна скидати з рахунків, що ми змінили грунт, позаду у команди досить важкий багатогодинний переліт, так і вранці було тренування ... Але все це лише пояснення, чому грати не було легко ".

"Наші збори вибудовані так, що ми будемо проводити безліч спарингів. Не сумніваюся, що за рахунок цих ігор Шахтар набере потрібні кондиції. Втім, і сьогодні ми перемогли, володіли ініціативою. В одному лише першому таймі у нас було не менше п'яти залізних моментів, інша справа, що з них нам вдалося реалізувати лише один. Думаю, далі від гри до гри ми будемо додавати ", - додав Шевчук.

Володимир Єзерський також вирішив прокоментувати результат: "Дійсно, у нас був важкий переліт, так і вранці в день матчу ми попрацювали - все це, природно, позначилося на ході зустрічі зі швейцарцями. У команди зараз важливий момент - після лісової стежки, де намотується кілометри в Донецьку, ми вийшли на гарне зелене поле. Необхідно пройти момент звикання, акліматизації ".

"Словом, наша перша на цих зборах контрольна гра носила суто тренувальний характер. При цьому, не будемо приховувати, хотілося і перемогти. Це було важливо в емоційному плані. Результат досягнуто, ми виграли. І для першого матчу року команда виглядала зовсім непогано", - зазначив Єзерський.

У неділю, 16 січня, донецький Шахтар мінімально переграв швейцарський Грассхопперс на зборі в Іспанії - 1:0.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь