Переключиться на мобильную версию

Сколарі призиває витрачати гроші на Кака і не вважати Дрогба цапом відбувайлом

Назад к разделу Спорт
Головний тренер Челсі Луїс Феліпе Сколарі вважає, що гроші не є для Кака мотивацією для переходу в Манчестер Сіті.
"У нього немає проблем із грошима. Я відмінно знаю Кака. Можливо, Манчестер Сіті зможе зацікавити його перспективою на майбутнє", - розповів бразилець.

"Кака - один із найкращих гравців у світі. Він дуже гарний хлопець і на полі, і за його межами. Якщо у вас є гроші на трансфери, витрачайте їх на Кака, це відмінний футболіст. Але яка сума є нормальної, щоб заплатити її за Кака, я не знаю", - підкреслив Сколарі.

Також, Сколарі прокоментував ситуацію із Дрогба: "Коли гравець підписує контракт, то там не обговорюється,  чи буде він грати в основі. Вибір у руках тренера. Це моя робота - вибрати 11 футболістів на старт матчу. Робота гравців - грати. Крапка".

"Я жертва, оскільки команда програла матч Чемпіонату з рахунком 0:3. І клуб жертва. Всі, і футболісти в тому числі, постраждали від цього. Дрогба - не ціп відбувайло ", - відзначив він.

"Я просто повинен був вибрати одного футболіста, що перебуває в кращих кондиціях. На гру із Саутендом я обрав Анелька. Я знаю, що я роблю", - заявив Сколарі.

"Газети пишуть, мов, я втратив контакт із гравцями. Дурниці", - вважає тренер Челсі.

Раніше італійський Мілан підтвердив пропозицію МанСіті та дозволив Кака вести переговори.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь