Переключиться на мобильную версию

Сколарі призиває витрачати гроші на Кака і не вважати Дрогба цапом відбувайлом

Назад к разделу Спорт
Головний тренер Челсі Луїс Феліпе Сколарі вважає, що гроші не є для Кака мотивацією для переходу в Манчестер Сіті.
"У нього немає проблем із грошима. Я відмінно знаю Кака. Можливо, Манчестер Сіті зможе зацікавити його перспективою на майбутнє", - розповів бразилець.

"Кака - один із найкращих гравців у світі. Він дуже гарний хлопець і на полі, і за його межами. Якщо у вас є гроші на трансфери, витрачайте їх на Кака, це відмінний футболіст. Але яка сума є нормальної, щоб заплатити її за Кака, я не знаю", - підкреслив Сколарі.

Також, Сколарі прокоментував ситуацію із Дрогба: "Коли гравець підписує контракт, то там не обговорюється,  чи буде він грати в основі. Вибір у руках тренера. Це моя робота - вибрати 11 футболістів на старт матчу. Робота гравців - грати. Крапка".

"Я жертва, оскільки команда програла матч Чемпіонату з рахунком 0:3. І клуб жертва. Всі, і футболісти в тому числі, постраждали від цього. Дрогба - не ціп відбувайло ", - відзначив він.

"Я просто повинен був вибрати одного футболіста, що перебуває в кращих кондиціях. На гру із Саутендом я обрав Анелька. Я знаю, що я роблю", - заявив Сколарі.

"Газети пишуть, мов, я втратив контакт із гравцями. Дурниці", - вважає тренер Челсі.

Раніше італійський Мілан підтвердив пропозицію МанСіті та дозволив Кака вести переговори.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь