Переключиться на мобильную версию

Михайличенко: Нам є над чим працювати

Назад к разделу Спорт
Головний тренер національної збірної з футболу Олексій Михайличенко розповів про ситуацію в збірній і назвав лідерів української команди.
Михайличенко: Нам ще є над чим працювати
Михайличенко: Нам ще є над чим працювати
Аліна Абдуллаєва/uaSport.

"З погляду результату оцінка може бути нормальною, але ми добре розуміємо, що ігрових проблем було досить, тому в першу чергу нам слід говорити про те, що не вдалося. І чому", - заявив Михайличенко. 

Наставник збірної оцінив гру української команди в 2008 році. "Команда змінюється. За рік ми провели дев'ять поєдинків - за цей термін створити новий колектив, на мій погляд, неможливо. По ходу підготовки до офіційних зустрічей нам вдалося знайти нових цікавих гравців. Були вдалі поєдинки, у яких було видно те, що ми хочемо. Явно не вийшов матч з Голландією. Загалом виходить так, що наші результати поки випереджають рівень самої гри". 

"Загалом, рік вийшов, можливо, навіть десь підготовчим. Цікавим, але складним. Старт відбіркового турніру взагалі видався якимсь нервовим. Але ми вкотре могли переконатися в тому, що поєдинки нашого національного чемпіонату за рівнем значно відрізняються від міжнародних матчів у футболці збірної", - розповів Олексій Михайличенко. 

Головний тренер збірної України з футболу заявив, що не ставить завдань зі зміни поколінь у збірній: "Обов'язково змінювати команду тренер не повинен - це диктує саме футбольне життя. Від досвідчених хлопців ніхто не відмовляється, а новачки повинні додавати і розвиватися". 

Михайличенко вважає, що економічна криза може позитивно вплинути на ситуацію в збірній : "Для національної команди буде великий плюс, якщо в кожному клубі вже навесні з'явиться хоча б по одному новому молодому гравцеві в основному складі. За ними стежитимемо".

Наставник української команди розповів про колектив збірної: "Є різні футболісти. Одні новачки швидко вливаються в колектив, інші невпевнено. Точно можу сказати, що якоїсь недоброзичливості я не помітив, так само як і зарозумілості. Але говорити про те, що команда стала по-справжньому згуртованою, поки не варто. Гадаю, що нам ще є над чим працювати. Хлопці не так часто бувають разом, тому завдання непросте. Але вирішуване". 

Михайличенко назвав лідерів збірної України: "Тимощук, Шевченко, Воронін. Вони провели немало матчів за збірну, пройшли Чемпіонат світу. Їхній досвід безцінний, і саме ці хлопці повинні згуртувати довкола себе команду..." 

Олексій Михайличенко очолив національну збірну України з футболу в січні 2008 року. До цього він очолював молодіжну збірну, з якою виграв срібло Чемпіонату Європи 2006 року.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь