Переключиться на мобильную версию

Біатлон: Нойнер приходить до фінішу першої

Назад к разделу Спорт
Магдалена Нойнер виграє гонку переслідування на етапі кубка світу в німецькому Рупольдінгу.
Німецька біатлоністка на даний момент демонструє феноменальну форму.

Незважаючи на 4 промахи на вогневих рубежах, вона зуміла фінішувати першою, ліквідувавши 15 секунд відставання від лідера після четвертої стрільби - Катерини Юр'євої. Лідер Кубка світу Світлана Слєпцова, завдяки боротьбі за 5-у позицію, стала найкращої за швидкості в сьогоднішній гонці.

Непогану гонку провели й українські спортсменки, усі фінішували в очках, а Валя зробила найбільший рейд і перемістившись із 38-го місця на 17-е.

Ці, дуже важливі очки, дозволять їй зайняти 25-е місце в рейтингу Кубка світу і поборотися за участь у гонці з масовим стартом в Антхольці.

Нагадаємо, що сестри пропускають етап в Італії, але у випадку, якщо їхнього очкового запасу буде досить для влучення в мас-старт, то швидше за все вони будуть у ньому брати участь.

Підтвердила своє вміння стріляти і Олена Підгрушна, тепер уболівальники будуть із нетерпінням чекати поліпшення її швидкості ходу. Віта Семеренко, на жаль, не змогла справитися зі стрільбою стоячи і 4 промахи не дозволили їй поборотися за більш високі місця. Ходом Віта, сьогодні була найкращою серед українських спортсменок.

1. Магдалена Нойнер (1+1+1+1) 32:56.5

2. Катерина Юр'єва (0+0+0+1) +8.9

3. Каті Вільхельм (1+0+0+2) +21.7

...

17.Валя Семеренко (1+0+0+0) +2:04.4

33. Олена Підгрушна (0+0+1+0) +3:24.6

36. Віта Семеренко (0+0+2+2) +3:36.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь