Переключиться на мобильную версию

Платіні: Не можна ж весь час проводити турніри у провідних європейських державах

Назад к разделу Спорт
Президент УЄФА Мішель Платіні, торкаючись теми Євро-2012, господарями якого стануть Польща і Україна, головним питанням назвав наявність відповідних футбольних арен в цих країнах.
Платіні вірить в успіх
Платіні вірить в успіх
АР
"Дуже важливо, щоб у столицях цих країн були відповідні стадіони. Якщо такі будуть, то жодних проблем з проведенням Євро-2012 я не бачу. Погодьтеся, не можна ж весь час проводити такі турніри у провідних європейських державах", - сказав голова УЄФА.

Світова фінансова криза змусить футбольні клуби займатися вихованням своїх гравців, заявив на відкритті Кубка Співдружності в суботу президент ФІФА Зепп Блаттер.

"Футбол не може бути осторонь кризи. Зараз пройшла перша його хвиля - своєрідний цунамі, - зазначив головний футбольний чиновник планети. - Безумовно, криза торкнеться певною мірою футбольні клуби, яким належить тепер приділити велику увагу вихованню своїх гравців, а не витрачати величезні гроші на купівлю зірок. Дуже важливо зберегти у футболі хорошу організацію, надію і емоції ".

Блаттер торкнувся теми чемпіонатів світу 2018 та 2022 років, розповівши, які країни можуть подати заявки на його проведення. "Ми відкриті для пропозицій. Я в курсі того, що багато країн претендують на проведення таких найбільших змагань. Можу назвати США, Іспанію з Португалією, Бельгію з Голландією, Англію, Японію, Катар, Китай, Австралію", - сказав він. Блаттер також зауважив, що чекає, коли Росія також стане одним з претендентів.

Немає сумніву у Блаттера і в тому, що світова першість 2010 року відбудеться, як і було заплановано, в ПАР. "Не варто полемізувати щодо ПАР. Ми будемо там грати в 2010 році", - підкреслив він.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь