Сокіл перемагає вдома

ХК Сокіл

В цілому, початок гри не відзначався інтенсивністю розвитку подій, якщо не вважати бійку за участю киянина Євгена Пастуха на 10-й хвилині.

Показово, що перший період і велика частина другого пройшли при сухому рахунку 0:0. І хоча господарі і виглядали впевненіше, але змогли реалізувати свої моменти тільки при чисельній перевазі на 38-й хвилині, завдяки кидку Олександра Матвійчука з розіграшу Шафаренка і Толкунова, а також на 39-й кидком Дмитро Цируль, якому допомагали Сальников і Люткевич.

У третьому періоді, гості змогли розмочити рахунок шайбою Антона Селезньова на 56-й хвилині, але на більше їх не вистачило.

Таким чином матч закінчився з рахунком 2:1 на користь Сокола, що дозволило киянам утримувати відставання від Дмитрова на рівні 2 очок у турнірній таблиці Західного дивізіону.