Переключиться на мобильную версию

Мадридський священик благословив Динамо

Назад к разделу Спорт
У Марбельї готель, де проживає Динамо, відвідав настоятель Мадридської православної церкви Дмитра та Андрія отець Костянтин.
Динамо освятили на перемогу
Динамо освятили на перемогу
ФК Динамо
У понеділок ввечері в готель Кемпінські, де проживають динамівці, прибув інтелігентного вигляду чоловік середніх років. Представившись громадянином екс-Югославії, який нині проживає в Іспанії, він побажав зустрітися з представником делегації Динамо. Як виявилося, через дуже поважні причини.

Днями отець Костянтин дізнався, що в Іспанії до сезону готується Динамо і вирішив поблагословити футболістів та тренерів на вдалу гру. Через свого друга він передав команді рукописну ікону, яку сам же і освятив.

Подарунок з рук представника церкви взяли керівник делегації Динамо Резо Чохонелідзе і адміністратор Олександр Чубаров. На знак подяки священику Костянтину була передана Динамівська футболка.

Також отець Костянтин побажав успіхів Динамо в найближчих зустрічах з Валенсією, поблагословив футболістів на перемогу в європейському турнірі і пообіцяв особисто підтримати команду в матчі на стадіоні Местальї.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь