Переключиться на мобильную версию

Перші тренувальні бази до Євро-2012 будуть відкриті в 2009 році

Назад к разделу Спорт
Міністр у справах сім'ї, молоді та спорту України Юрій Павленко заявив, що перші тренувальні бази для команд-учасниць Євро-2012 будуть готові вже у 2009 році.
Перші тренувальні бази відкриють у 2009 році
Перші тренувальні бази відкриють у 2009 році
АР

"Державна програма чітко визначила 32 тренувальні бази, що готуватимуться відповідно до узгодженого з УЄФА графіка. У 2009 році буде введено в експлуатацію 6 тренувальних баз, у 2010 році - 17, а в 2011 році - 9", - повідомив міністр у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко.  

Для проведення турніру на вимогу ЄФА повинні бути готові 16 базових таборів, де учасники Євро-2012 матимуть можливість тренуватися впродовж усього чемпіонату, а також по дві трансферні бази на кожне приймаюче місто, де футбольні збірні тренуватимуться безпосередньо перед кожною грою.  

За його словами, окрім 28 тренувальних баз, на яких заплановано тільки переобладнання і реконструкцію, будуть побудовані 4 нові бази. Найбільшу кількість тренувальних баз планується організувати в Києві(8) і Київській області (6).  

Місцем підготовки національної збірної команди України з футболу повинен стати Національний олімпійський центр підготовки з ігрових видів спорту в селі Гореничі Києво-Святошинського району. Окрім об'єктів футбольної інфраструктури він включатиме також

Національний антидопінговий центр і центр спортивної медицини.   Підготовка тренувальних баз до Євро-2012 здійснюється на 15 відсотків за рахунок Державного бюджету (598,2 млн гривень), інше - за кошти інвесторів (2423,13 млн. гривень).  

З метою розміщення футбольних команд-учасниць Євро-2012 також розглядається можливість залучення додаткових базових таборів на території України (АР Крим, побережжя Чорного й Азовського морів), які відповідали б вимогам УЄФА.

За матеріалми Укринформ

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь