Переключиться на мобильную версию

Справу проти Валуєва буде переглянуто

Назад к разделу Спорт
Міський суд Санкт-Петербурга відмінив звинувачувальний вирок боксеру в надважкій вазі Миколі Валуєву у справі про побиття охоронця пітерського спорткомплекса Спартак Віктора Сергєєва.
Справу проти Валуєва переглянуть
Справу проти Валуєва переглянуть
АР

Справа відправлена до Калінінського районного суду міста на повторний розгляд, який почнеться не раніше другої половини лютого. 

9 січня 2008 року суд визнав Валуєва винним у нанесенні незначної шкоди здоров'ю Сергєєва, оштрафував спортсмена на 30 тисяч рублів, а також зобов'язав його виплатити Сергєєву 100 тисяч рублів компенсації.  

Адвокати боксера й охоронця оскаржили це рішення. 5 листопада 2008 року Калінінський районний суд залишив його чинним, але звільнив Валуєва від штрафу в розмірі 30 тисяч рублів у зв'язку із закінченням терміну давності. Зазначимо, що захист Валуєва наполягав на повній невинності боксера, а адвокати Сергєєва вимагали посадити спортсмена до в'язниці й добитися виплати компенсації у розмірі мільйона рублів.  

21 січня 2009 року рішення суду було скасоване, оскільки міський суд Санкт-Петербурга побачив у діях районного суду процесуальні порушення. Про подробиці останнього рішення міського суду повідомив адвокат Валуєва Сергій Соломон.  

Конфлікт за участю Валуєва і Сергєєва відбувся 19 січня 2006 року на автостоянці пітерського спорткомплексу Спартак. Охоронець стверджував, що дружина боксера Галина припаркувала машину в недозволеному місці, він зробив їй зауваження, а Валуєв у відповідь побив його, завдавши кілька десятків ударів по голові.  

За версією Валуєва, Сергєєв у грубій формі образив його дружину, після чого боксер провчив охоронця.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь