Переключиться на мобильную версию

Біатлон: Італійська класика

Назад к разделу Спорт
У четвер, 22 січня, о Анхольце-Антерсельві стартує Шостий етап Кубка світу з біатлону. Про головні події етапу розповість uaSport.net у своєму традиційному анонсі.
АР
АР
Вогонь!

Етап у Анхольці-Антерсельві - останній в класичній січневій  серії. Особливим тут є те що він є останнім етапом Кубка світу перед головною подією біатлонного року - Чемпіонатом світу.

На результати шостого етапу звернуть посилену увагу не лише тренери, щоб оптимально сформувати збірні на чемпіонаті, але й уболівальники. Дійсно, кожен вболівальник цього виду спорту з особливою пильністю буде стежити за виступами біатлоністів, щоб зробити свої прогнози на майбутню першість планети.

Ну, а поки до Чемпіонату світу ще кілька тижнів, займаємося прогнозами на наступний етап. У Анхольтці біатлоністи вийдуть на старт в тих дисциплінах: спринт, персьют, мас-старт.

Після феноменальних виступів Оле-Ейнара Бьорндалена та Магдалени Нойнер в Рупольдінзі, здавалося б все очевидно. Але ні - успіхи норвежця та німкені, тільки підштовхнуть суперників на ще більш наполегливу боротьбу. А тут ще вчорашні новини про те, що норвежець не вийде на спринт, а Свендсен дуже утомлена після Рупольдінгу ... Але про все за порядком.

• На старт виходять жінки

Перед кульмінаційною подією цього сезону за медалі боротимуться німецька і російська збірні. І боротися будуть усі учасниці цих команд.
Нойнер вже набрала оптимальну форму, і зупинити її буде важко.

Олімпійська чемпіонка Каті Вільгельм, хоч і трохи поступається в швидкості своєї молодої співвітчизниці, але відрізняється стабільною стрільбою.

Досвід Вільгельм буде допомагати їй у боротьбі з суперницями, за свою кар'єру німкеня навчилася витримувати удари: їй не страшний синдром останнього пострілу, вона не з чуток знає, що таке справжній фінішний спурт.

Андреа Хенкель і Катрін Хітцер теж готові вступити в цю боротьбу. А ось з Мартіною Бек не все зрозуміло. Після хвороби німкеня не показувала високих результатів у Рупольдінзі.

Росіянки теж не дрімають. Юрьєва показує стабільну стрільбу, хоча ходом в Рупольдінзі ще не виглядала повністю відновленою після застуди.

Слепцова на попередньому етапі показала найвищу швидкість, що, незважаючи на не зовсім стабільну стрільбу, дозволяло їй стабільно фінішувати в десятці.

Додали хід Зайцева і Медведцева, щоправда, трохи загубились Альбіна Ахатова. Але всі вони будуть претендувати на місця, якщо вже не в десятці, то в двадцятці точно.

Звичайно ж, список претенденток на медалі не обмежується німкенями і росіянками, просто їх ряди найбільш чисельні. Підійшли до піку форми шведки Олофссон і Йонссон та фінка Макаряйнен. Дивує швидкістю Дарія Домрачєва.

Українська жіноча збірна заплановано пропустить етап у Анхольці для підготовки до Чемпіонату світу. Зате повернеться на трасу лідер української жіночої збірної Оксана Хвостенко, яка разом з українськими біатлоніста пропускала етап у Рупольдінзі.

• Бьорндален і компанія

У чоловічих стартах конкуренція передбачається не менше. Звичайно ж зараз Бьорндалена буде важко зупинити, але не неможливо.

Молодий Свендсен, австрійці Зумман і Ландертінгер, шведський вікінг Карл Йохан Бергман, другий номер загального заліку Томаш Сікора - ці, і ще багато інших біатлоніста претендують на медалі і очки в загальному заліку Кубка світу.

Нарешті повернуться на лижню та українські біатлоністи, які планово пропускали етап у Рупольдінзі в рамках підготовки до Чемпіонату світу. Будемо сподіватися, що тренування дадуть свої плоди і вітчизняні біатлоністи покажуть гідний результат.

Андрій Дериземля в останньому мас-старті в Оберхофі показав відмінну швидкість, фінішував шостим. Ну, а якщо згадати, що етап проходить в фартовому для Андрія Анхольці, де він виграв бронзу у спринті на чемпіонаті в 2007, то й зовсім можна розраховувати на успіх, навіть якщо він не втілитися в медалі.

Антхольц-Антерсельва (Італія). Біатлон. Кубок світу. Шостий етап

22 січня
Спринт 7,5 км, жінки

23 січня
Спринт 10 км, чоловіки

24 січня
Змагання переслідування 10 км, жінки 
Змагання переслідування 12,5 км, чоловіки

25 січня
Мас-старт 12,5 км, жінки
Мас-старт 15 км, чоловіки.

Олена Хомик, uaSport.net

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь