Переключиться на мобильную версию

Альона Бондаренко: Катя грає краще на матч-поінтах

Назад к разделу Спорт
Сестри Бондаренко розповіли, ким би вони стали, якби не пішли у великий теніс, про свої сильні сторони на корті, а також про улюбленого тенісиста.
Альона Бондаренко сильніше грає з льоту
Альона Бондаренко сильніше грає з льоту
АР

Альона Бондаренко поділилася, що хотіла б стати голлівудською кінозіркою, а її сестра Катерина бачить себе в юриспруденції. 

Сестри Бондаренко розповіли, що більшість їхніх сварок відбуваються на корті, подача краща в Катерини, а Альона краще грає з льоту. 

Альона Бондаренко також розповіла, хто з них із сестрою більше нервує під час матчів: "Буває, звичайно, по-різному. На матч-поінтах Катя грає краще, але впродовж усього матчу... я не знаю".  

Альона Бондаренко також зізналася, що їй подобається спостерігати за грою Роджера Федерера: "Він грає дуже добре. Він насолоджується своєю грою. Це видно, коли він на корті". 

"Нам також подобається спостерігати за грою російських тенісисток. Завжди цікаво вболівати за тих, кого ти знаєш", - цитує Катерину Бондаренко офіційний сайт Australian Open. 

Нагадаємо, сестри Бондаренко припинили виступ у парному розряді вже в першому колі. В одиночному розряді українські тенісистки пройшли до третього кола.

uaSport.net

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь