Переключиться на мобильную версию

УЄФА хоче ввести обмеження розміру зарплат

Назад к разделу Спорт
Європейський футбольний союз (УЄФА) виступив з пропозицією ввести обмеження трансферних виплат і зарплат, що становить 51% від доходів клубу.
УЄФА планує ввести обмеження зарплат
УЄФА планує ввести обмеження зарплат
АР

Приводом для подібних заходів стала глобальна економічна криза, а також нещодавня спроба арабських власників англійського МанСіті підірвати ринок, купивши в італійського Мілана бразильського хавбека Кака за 100 млн фунтів стерлінгів. 

"Поки обговорення перебуває на початковій стадії, але питання буде розглянуто на наступній асамблеї організації, - наводить слова представника УЄФА Reuters. - Усім ясно, що клуби не зможуть довго протистояти нинішній ситуації". 

На думку чиновників УЄФА, кошти, що отримують деякі клуби від багатих спонсорів, повинні вкладатися перш за все у розвиток інфраструктури й виховання власної молоді, а не на рекордні трансфери та контракти зірок. 

Обмежений розмір зарплат гравців уже багато років існує в американських спортивних лігах, наприклад - NBA, і є ефективним способом захисту інтересів власників клубів від надмірних фінансових апетитів гравців.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь