NBA: Бостон повернувся на вершину

NBА. Регулярний чемпіонат

Орландо - Бостон - 80:90 (19:24, 17:20, 18:21, 26:25)

В: Тюркоглу (22), Льюїс (20 + 10 підборів), Дж.Нельсон (17), Д. Ховард (11 + 11 підборів + 3 блок-шота), К. Лі (0) - старт; Реддік (6) , Джонсон (4), Бетті (0), Боганз (0), Гортат (0)

Б: Пірс (27 + 10 підбором), Гарнетт (16), Р. Аллен (12), Рондо (9 + 8 підборів), Перкінс (7) - старт; Г. Девіс (16), Скалабріні (3), Хауз (0), Поу (0), Прюїтт (0)

"Люблю переклади відповідальність на гравців, але сьогоднішнє поразка цілком на мені, - заявив головний тренер Орландо Меджік Джефф ван Ганді. - Мені потрібно придумати, як покращити наш напад і допомогти гравцям вільніше рухатися в атаці і передачі м'яч, щоб вони були в більш зручній ситуації для кидка. Я незадоволений собою".

Знаменитій обороні Селтікс вдалося нейтралізувати два головних знаряддя опонентів: Дуайта Ховарда і кидки з дальньої дистанції. У підсумку Орландо набрав тільки 36 очок до великої перерви і всього 80 очок за всю гру - найгірший результат для команди в поточному сезоні. В ході своєї переможної серії, яка перервала сьогодні на семи матчах, Меджік набирав в середньому по 111 очок.

На початку матчу господарі майданчика реалізували лише 1 з 11 своїх трьохкових спроб. Таким чином, якщо врахувати грудневу зустріч цих команд - в якій Меджік також поступився, - то за перші 5 з половиною чвертей сезону гравці Орландо змогли закинути в кошик Селтікс тільки 6 трьохочкових м'ячів з 37 спроб. Фінальний результат зустрічі для Меджік "за дальніми попадання: 4 з 15.

Ховард, який у день матчу офіційно став першим гравцем в історії NBA, який зібрав 3 млн голосів вболівальників перед Матчем зірок, зміг набрати тільки 11 очок та 11 підбір. Коли грати залишалося дві з половиною хвилини, лідер Орландо вибув з гри, отримавши шосте персональне зауваження. "На хвилину здалося, що це була гра в Плей-офф", - визнав Ховард після матчу.

Бостон відірвався в рахунку до середини третьої чверті. Після закінчення великої перерви очки Меджіку приносив тільки форвард Рашард Льюіс, що набрав на цьому відрізку всі 7 очок команди. У цей час Селтікс, теж не показували феноменальної гри в атаці, вдалося завершити попаданням чотири атаки поспіль і зробити рахунок 56:40.

Господарі майданчика скоротили відставання в кінцівці матчу - 82:75 за 3:10 до кінця гри після п'яти поспіль очок Джаміра Нельсона. Однак у наступне володіння м'ячем Бостона центр-форвард Глен Девіс закинув з середньої дистанції, а кілька секунд по тому Ховард покинув гру, і Селтікс вдалося зберегти перевагу.

"Оборона це наш стрижень, - заявив Пол Пірс, чия команда виграла сьомий матч поспіль - Весь рік, незалежно від нашої гри в атаці, ми будемо покладатися на свій захист в кожній грі".

Лейкерс - Вашингтон - 117:97 (31:24, 41:23, 25:21, 20:29)

Л: Байнум (23 + 14 підборів), П. Газоль (18), Брайант (11), Фішер (7 + 8 передач + 4 перехоплення), Уолтон (5) - старт; Одом (16), Вуячич (13), Аріза (10), Радманович (10), Мім (2), Дж.Пауелл (2), Юе (0)

В: Джеймісон (19), К. Батлер (12 + 6 передач), М. Джеймс (8 + 6 передач), Макгуайр (8 + 3 перехоплення), Блатч (5) - старт; МакГі (18 + 9 підборів), Кріттентон (10), Сонгайла (8), Печеров (5), Н. Янг (4).

За матеріалами: Данкер.Ру, Спорт Сегодня