Переключиться на мобильную версию

Тимощук провів паралель між собою і Обамою

Назад к разделу Спорт
На зборі в Дубаї капітан Зеніта розповів про те, що залишається в команді як мінімум до літа.
Тимощук розповів про найближче майбутнє
Тимощук розповів про найближче майбутнє
ФК Зеніт
"Якщо чесно, церемонію не дивився, але до чого ви хилите, здогадуюся: адже нинішній президент США - 44-й по рахунку. А це мій номер. Його історію ви, напевно, пам'ятаєте: в Шахтарі я грав під четвіркою, але в зеніті вона виявився зайнятою. Тоді до донецької цифрі додалася пітерска - і вийшов мій нинішній ігровий номер, який був і, сподіваюся, залишається щасливим. Як і число чотири саме по собі ", - розповів Тимощук.

"Зараз точно можу сказати тільки те, що до нинішнього літа, тобто до відкриття наступного трансферного вікна, я - гравець Зеніта. І, як завжди, буду віддавати всі сили і вміння своїй команді", - зізнався він.

"Є певні зацікавлекння Зеніта, є певне зацікавлення до мене з боку інших європейських команд, називати які зараз не актуально. У підсумку все може виявитися в залежності від того, наскільки наполегливо ці клуби будуть вести переговори. Причому як зі мною, так і з Зенітом ", - зазначив українець.

Про клуб, де швидше за все виявиться Тимощук після Зеніта розповів так: "Баварія. З усіх вона виявила найбільшу наполегливість в тому, щоб мене придбати. Мюнхенці почали переговори ще влітку минулого року, напередодні матчу на Суперкубок з МЮ".

"Вважаю, що, будучи професіоналом, потрібно поважати будь-який клуб, в якому ти працюєш. При цьому головне полягає в тому, що кожен гравець у першу чергу повинен підпорядковувати свої зацікавлення зацікавленням команди. У плані ігрової дисципліни. А потім вже думати про себе" , - розповів Анатолій Тимощук.

"Мене в Зеніті все за великим рахунком влаштовує. Тут дуже хороший колектив, відмінні вболівальники, сформувалася прекрасна команда, яка працює під керівництвом одного з найкращих фахівців у Європі.

Ви тут, в Дубаї, і самі можете бачити, з яким прекрасним настроєм всі працюють на першому зборі. І жартів вистачає, і робота йде повним ходом ", - зізнався Тимощук.

Раніше Анатолій Тимощук заявляв про намір залишитися в петербурзькому клубі як мінімум до літньої трансферної кампанії.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь