Переключиться на мобильную версию

Мемфіс знайшов нового тренера

Назад к разделу Спорт
Клуб Національної баскетбольної асоціації Мемфіс Грізліс знайшов заміну Марку Іавароні , звільненому двома днями раніше.
Мемфісу терміново потрібен тренер
Мемфісу терміново потрібен тренер
АР
Як повідомляє The Memphіs Commercіal Appeal, що був тренером Грізліс Ліонел Холлінз, у цей час   Скотта, що є помічником, Скайлза в Мілуокі Бакс, замінить Марка Іавароні на посту головного тренера Грізліс.

Раніше Холлінз уже двічі призначався тимчасовим виконуючим обов'язки головного тренера команди. Взятися до роботи новий тренер Грізліс зможе на початку наступного тижня.

Відповідно до повідомлення ЗМІ, Холлінз планує взяти собі в помічники колишнього тренера Філадельфії Моріса Чікса, а також колишнього тренера Кліпперс Беррі Хеклера.

Іншим кандидатом на цей пост був екс-наставник Далласа Евері Джонсон. Фахівцеві був запропонований п'ятирічний контракт, але він відмовився і вирішив продовжити роботу аналітиком на телеканалі ESPN.

Іавароні був звільнений у четвер, 22 січня, а сьогоднішню гру проти Нікс (перемога Нью-Йорка - 108:88) Мемфіс вивів Джонні Девіс, якому боси Грізліс довірили тимчасово виконувати тренерські обов'язки.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь