Переключиться на мобильную версию

Зеніт: Продамо Аршавіна сьогодні або ніколи

Назад к разделу Спорт
Як заявив учора, 23 січня, генеральний директор Зеніта Максим Митрофанов, петербурзький клуб запропонував Арсеналу ще один варіант угоди із приводу придбання нападаючого збірної Росії Андрія Аршавіна.
Зеніт пішов на поступки
Зеніт пішов на поступки
ФК Зеніт
У цій пропозиції, за нашим даними, Зеніт виразив готовність надати лондонцям ще більш гнучку схему виплат за форварда, але взамін все-таки сподівається на збільшення трансферної суми.

"Якщо Арсенал не прийме і цю нашу пропозицію, то Аршавін у цей клуб проданий не буде. У будь-якому разі це вирішиться до вечора суботи, - підкреслив Митрофанов. І додав: - Проте , Аршавін все таки  може опинитися в Англії. Ним цікавляться ще кілька клубів, які офіційної пропозиції нам поки не робили, але зробити її готові".

Відзначимо, що, за даними англійських ЗМІ, Арсенал уже запропонував за Аршавіна 15 мільйонів фунтів. Однак у Зеніті пояснили: мова з боку Арсеналу як і раніше йде тільки про 12 мільйони. Ще три мільйони лондонці споконвічно пропонували у вигляді системи бонусів, але при виконанні певних умов.

Наприклад, у випадку, якщо Аршавін зіграє певна кількість матчів в основному складі в Чемпіонаті Англії, або у випадку, якщо Арсенал вийде в Лігу Чемпіонів і там росіянин також проведе на полі певний час.

Раніше повідомлялося, що лондонський Арсенал і петербурзький Зеніт прийшли до угоди про перехід нападаючого Андрія Аршавіна в стан Канонірів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь