Переключиться на мобильную версию

Рибка: Ставлю перед собою більш високі завдання

Назад к разделу Спорт
Воротар київського Динамо Олександр Рибка розповів про плани на майбутнє.
Рибка на робочому місці
Рибка на робочому місці
ФК Динамо
"2008 рік був для мене не дуже вдалим, - помітив Олександр Рибка. - Я практично не був задіяний у першій команді, лише кілька разів потрапивши в заявку на гру. Виступав за молодіжний склад. Цим рівнем не хочу обмежуватися, ставлю перед собою більш високі завдання. Можливо, у моїй грі є недоліки. Над ними завзято працюю на тренуваннях.

Воротар Динамо не проти пограти в оренді в іншому клубі: "Ще до відпустки Сергій Вікторович запитав, чи є в мене бажання пограти на правах оренди в іншому клубі. Знаю, про це в інтерв'ю говорив і наш президент Ігор Суркіс. Особисто я не проти. Але поки про конкретні варіанти нічого не чув, можливо, вони приходили на адресу клубу".

Головною мотивацією переходу в інший клуб для Рибки - постійна ігрова практика: "Я хочу грати у футбол, а не просто тренуватися. Якщо на даному етапі кар'єри це не виходить робити в Динамо, значить можна спробувати себе в іншій команді. Якщо зумію заявити про себе - із задоволенням повернуся. Наскільки знаю, у футболі така практика широко поширена".

Часом здавалося, начебто у стіну вперся: час іде, а просування вперед немає

Гравець киян помітив, що його прогресу не заважають ніякі навколо футбольні проблеми: "Практично немає. Сім’я у всім намагається допомогти, підтримують хлопці з команди. В ході сезону іноді психологічно ставало складно, бо не граю.

Часом здавалося, начебто в стіну вперся: час іде, а просування вперед немає. Але подібні думки намагався гнати геть. Зараз же не до цього. На зборі щодня по два тренування, потрібно багато працювати і доводити тренерському штабу свої претензії на місце в складі".

Повідомлялося, що травмовані гравці київського Динамо взялися до тренувань у загальній групі на зборах команди в Іспанії.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь