Переключиться на мобильную версию

Шейн Мозлі декласує Маргаріто

Назад к разделу Спорт
У ніч на неділю, 25 січня, у Лос-Анджелес Шейн Мозлі завоював титул чемпіона світу в напівсередній вазі за версією WBA, розірвавши його колишнього власника Антоніо Маргаріто.
Досвід переміг молодість
Досвід переміг молодість
АР
1-й раунд - Ветеранистий Мозлі почав дуже активно, наносячи масу ударів, іноді потрапляючи в суперника. Раунд за Шейном Мозлі.

2-й раунд - Маргаріто, схоже, пристосувався до манери ведення бою Мозлі й пару раз вдало контратакував. Раунд нічийний.

3-й раунд - Мозлі як у найкращі роки - бійці перебувають у постійному контакті, не простоюють - відмінний бій виходить. Раунд пройшов під диктування Мозлі й лише наприкінці Маргаріто повернув боржок. Раунд за Мозлі.

4-й раунд - Боксери взяли невеликий перепочинок. Затишок перед бурею? Маргаріто почав приходити в себе - не дає Мозлі показувати його швидкість. У кінцівці раунду Мозлі все таки вибухнув і ледь не відправив мексиканця в нокдаун - раунд за 37-літнім Мозлі.

5-раунд - Більша частина раунду пройшла у в’язкій боротьбі, у кінцівці Мозлі знову починає діяти дуже активно. Раунд за Мозлі - він кращий і, головне, точніший.

6-й раунд - Не раунд, а казка - боксери, забувши про захист, провели серію розмінів, у яких вмілішим виявився Мозлі.

У перерві камера показує Шварцнегера, Сталлоне та Бернарда Хопкінса - вони задоволені дійством.

7-й раунд - На початку раунду Маргаріто одержав невеликий перепочинок, що дозволив йому в кінці піти на штурм, однак відчутних результатів йому це не принесло. Раунд із натяжкою віддамо Маргаріто.

8-й раунд - Маргаріто перехрестився і ринувся в бій. Гендлін каже: або зараз, або ніколи. Однак у Мозлі на цей рахунок була особлива думка - він накинувся на мексиканця і відправив того в нокдаун (його били цілу хвилину) - від неприємностей Маргаріто рятує гонг. Мозлі чудовий, а в таборі Маргаріто - паніка.

9-й раунд - Маргаріто виходить, але, схоже, даремно, Мозлі його просто б'є. Суддя зупиняє бій - з кута мексиканця вилетів рушник. Чудова перемога Шейна Мозлі на 43-їй секунді 9-го раунду. Шейн у четвертий раз стає Чемпіоном світу і повертається в еліту боксерського світу.

uaSport.net

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь