Переключиться на мобильную версию

Ана Іванович: Основна мета - пошуки нового тренера

Назад к разделу Спорт
Сербська тенісистка Ана Іванович у блозі на своєму офіційному сайті підбила підсумки свого виступу на Відкритому чемпіонаті Австралії.
Ана Іванович підбила підсумки свого виступи
Ана Іванович підбила підсумки свого виступи
anaivanovic.com
"Це був приголомшливий тиждень з безліччю чудових матчів і сюжетних ліній. На жаль, але ввечері в п'ятницю я стала частиною подібного сюжету. Я не показала тут нічого схожого на мій кращий теніс. Але я намагалася з усіх сил і не змогла б зробити більше, ніж я зробила ", - розповіла сербка.

"Іноді гра просто йде. Тепер я збираюся відпочити кілька днів де-небудь в Австралії, подумати про те, що зроблено не так, і що можна змінити", - заявила Іванович.

"Моє основне завдання зараз - це пошуки постійного тренера. Мені необхідна робота з фахівцем, у якого будуть нові ідеї, а я як і раніше в силах досягти хороших результатів у цьому сезоні. У тенісі добре те, що завжди попереду є новий турнір", - зізналася тенісистка.

"Дуже часто, коли топ-гравці вибувають, журналісти фокусують увагу на їх виступах, забуваючи про те, що інший гравець відмінно провів цей матч. Як я вже сказала, я не показала хорошої гри в п'ятницю, але Аліса заслужила повагу за свій виступ. Вона грала приголомшливими ударами, була дуже зібрана. В той день переміг той, хто був найкращим", - зазначила сербська спортсменка.

"Це була та ж історія, що і з поразкою Венус Вільямс. Поразка такої блискучої спортсменки у другому колі було сенсацією, але варто звернути увагу і на її суперницю. Гра Карла Суарес-Наварро підтвердила думку, що на турнірах Великого шолома не буває простих матчів. Кожен матч складний, і в перших колах завжди бувають образливі поразки", - підсумувала Ана Іванович.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь