Переключиться на мобильную версию

Брати Клички розіграли Хея монетою

Назад к разделу Спорт
Чемпіон світу WBC українець Віталій Кличко, виступаючи на сьогоднішній прес-конференції в Москві, розповів, як він з братом обирав майбутнього суперника.
Брати Клички звикли все робити разом
Брати Клички звикли все робити разом
Павло Терехов / Прес-служба братів Кличків

Віталій Кличко розповів, як вийшло, що наступним суперником його брата буде британець Девід Хей, хоча раніше повідомлялося, що саме він битиметься з колишнім абсолютним Чемпіоном у першій важкій вазі. 

Як виявилося, свого суперника Володимир Кличко виграв у брата в орлянку. 

"У журналі Mens Health була опублікована фотографія Хея, який у руці тримав відрізану голову Володимира, - розповів Віталій Кличко. - Такого я стерпіти не міг і пообіцяв Хею, що поб'ю його на рингу. Проте Володимир теж хотів зустрітися з британцем, і ми вирішили розіграти його в монету. Виграв Володя, йому щастить". 

Розповів Віталій Кличко про можливий бій проти Миколи Валуєва: "Я хотів би ще раз офіційно повторити: ми зацікавлені в проведенні цього поєдинку, Микола може розцінювати ці мої слова як завгодно, як виклик, як пропозицію". 

Потім Віталій Кличко підкреслив, що, на жаль, не все тут залежить від Валуєва і в проведенні бою заважають його промоутери, що вимагають пільгових для себе умов. "Я вважаю, що в бою між Чемпіонами умови можуть бути тільки одні. П'ятдесят на п'ятдесят, але на ці умови Дон Кінг не згоден", - пояснив українець свою позицію, - тому невідомо, чи відбудеться цей бій".

Контракт на бій Володимир Кличко - Девід Хей ще не підписаний, наразі сторони обговорюють гонорари боксерів. Віталій Кличко у своєму наступному поєдинку зустрінеться з кубинцем Хуаном Карлосом Гомесом. Бій відбудеться в Штуттгарті 21 березня.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь