Переключиться на мобильную версию

Кравченко: Було соромно за команду

Назад к разделу Спорт
Після кожного тренування Сергій Кравченко залишається на полі відпрацьовувати удари з дальніх дистанцій. Усердною роботою Сергій зумів заслужити довіру головного тренера, виходячи на поле в умовному стартовому складі Динамо у всіх товариських матчах.
Кравченку було соромно за Динамо
Кравченку було соромно за Динамо
ФК Динамо
"Зимова підготовка в цьому році буде трохи більше місяця. Зараз все йде за планом, розписаним тренерами до початку зборів. До динамівських навантажень звик швидко. Тренер Ворскли Микола Павлов використовує методику Лобановського, в Полтаві навіть більше бігали, ніж в Динамо", - заявив Кравченко.

"Зате тут багато працюємо з м'ячами, переважають ігрові вправи, вища інтенсивність. У кожного тренера свій погляд на тренувальний процес. Тим більше, у Динамо є Віченца Пінколіні, що спеціалізується на фізпідготовці", - відзначив він.

"Чесно кажучи, було соромно за команду після поразки від Легії. Динамо Київ, і програло з таким рахунком. Осад залишився неприємний, але не можна зациклюватися на цьому. Будемо продовжувати працювати. Може ця поразка на зборі піде нам на користь. Зробимо висновки, футболісти все переосмислять, почнемо працювати з більшою злістю і завзяттям ", - розповів футболіст.

"Рахунок не відображає співвідношення сил команд. Ми ще в першому таймі могли забити кілька м'ячів, але не пощастило. У поляків навпаки, з завершальними ударами проблем не було. Так склалося ... Головне, що це сталося на зборі, а не в офіційному матчі" , - завершив Кравченко.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь