Переключиться на мобильную версию

NBA: Битва титанів Сходу

Назад к разделу Спорт
У ніч на п'ятницю, 30 січня, в NBA відбулися дві гри. Орландо на своєму майданчику переміг Клівленд, а Сперс досить легко розібралися з Фінксом.
ЛеБрон обурюється
ЛеБрон обурюється
АР


NBА. Регулярний чемпіонат

Орландо - Клівленд - 99:88 (25:32, 30:24, 24:16, 20:16)

О: Д.Ховард (22 + 18 підборів), Тюркоглу (19 + 11 подборов), Льюїс (19), Дж.Нельсон (18), К.Лі (8) - старт; Джонсон (9), Петрюс (4), Бетті (0)

К: Л.Джеймс (23 + 8 підборів + 8 передач), М.Вільямс (12), Варежао (9 + 8 підборів), Павлович (8), Б.Уоллес (2) - старт; Щербьяк (14), Хіксон (13 + 7 підборів), Гібсон (5), Кінсі (2), Д.Джексон (0), Дж.Вільямс (0)

Два гранда Східної конференції вперше в сезоні зустрілися. Вирішивши головну проблему протистояння - Чи можна стримати ЛеБрона Джеймса ", - Орландо Меджік поставив перед глядачами нове питання, про засоби досягнення мети. Лідер Клівленд реалізував лише 10 з 27 своїх кидків в грв, але весь матч провів у спорах з арбітрами.

Головний тренер Кавальерс Майк Браун і захисник Мо Вільямс отримали з технічне зауваження, коли звернулися до суддів за поясненнями. Причому, особливо наполегливо Брауна довелося стримувати асистентам команди. NBA буде визначати порушення так, як сама їх бачить, - заявив наставник. - Матч проходив у жорсткій боротьбі, і коли такий гравець як ЛеБрон після численних проходів всього шість разів стає на лінію штрафних - це сумне видовище ".

"Я намагаюся вести себе тихо і нічого не говорити арбітрам, - сказав Джеймс. - Але іноді засмучує, якщо тебе продовжують бити, і це не привертає увагу суддів. Постараюсь і надалі вести себе тихо і, сподіваюся, що наступного разу вони визначать порушення" .

ЛеБрон також визнав, що Кавальєрс і особисто він не закинули багато легких кидків. "У матчах проти деяких команд, якщо не потрапляєш в кільце, то противник швидко відривається в рахунку, - висловився гравець. - У третій чверті вони змогли піти вперед, перехопили ініціативу".

Героєм першої половини матчу вже не в перший раз став свінгмен Клівленд Уоллі Щербьяк. Намагаючись виступити якнайкраще перед обличчям сидів на трибуні батька - легенди європейського баскетболу Уолтера Щербьяка, снайпер реалізував перші п'ять своїх кидків, включаючи три трьохочкових.

Відразу після перерви гравці Орландо набрали перші сім очок - двічі закинув з-під кільця Дуайт Ховард, а Рашард Льюїс додав точний трьохочковий. Джеймс ніяк не міг знайти свою гру, а його партнери по Кавальєрс не змогли це компенсувати.

Мо Вільямс, якому тренери у голосуванні перед Матчем зірок надали перевагу розіграючого Меджік Джаміра Нельсона, за весь матч реалізував тільки 4 з 15-ти своїх кидків з гри. Щерб’як після свого блискучого відрізка більше не вразив кільце жодного разу. Розрив швидко зріс до 15, а при рахунку 97:74 багато вболівальників попрямували до виходу.

Раніше в сезоні Орландо не вдалося впоратися із сильними командами Східної конференції - клуб двічі поступився Бостону і один раз Детройту.

"Проти Бостона ми не зіграли у свій баскетбол, - сказав Ховард. - Щоб перемогти, нам потрібно показувати свою гру, а не переймати чужу манеру, і сьогодні це вдалося. Ми атакували, розігрували зсередини на периметр, упевнено кидали - ось що потрібно робити в матчі проти сильної команди ".

Фінікс - Сан-Антоніо - 104:114 (31:32, 26:25, 27:32, 20:25)

Ф: Стаудемайр (28 + 10 підборів), Хілл (20 + 10 підборів), Неш (16 + 18 передач), Ш.О’Ніл (13), Дж.Річардсон (7) - старт; Барнс (13), Барбоза (7), Амундсон (0), Дадлі (0)

СА: Т.Паркер (26), Данкан (20 + 15 підборів), Р.Мейсон (12), Фінлі (6), Боннер (3) - старт; Джінобілі (30 + 9 підборів), Б.Боуен (9), К.Томас (6 + 8 підборів), Хілл (2)

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь