Переключиться на мобильную версию

На НСК Олімпійський завершили перший етап реконструкції

Назад к разделу Спорт
Сьогодні, 30 січня, був завершений перший етап будівельно-монтажних робіт з реконструкції НСК Олімпійський, котрий має стати головною футбольною ареною Євро-2012.
Перший етап реконструкції Олімпійського завершено
Перший етап реконструкції Олімпійського завершено
Таїсія Стеценко / Корреспондент

Про це повідомив міністр у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко сьогодні в ході закладання капсули з посланням до майбутніх поколінь в останню 448-у палю фундаменту нижнього ярусу трибун стадіону. 

За словами міністра, в планах на цей рік - повністю завершити на стадіоні всі роботи по нижньому ярусу трибун, підсилити і відновити верхній ярус, що не демонтується, завершити перекладання всіх інженерних мереж на території стадіону, закінчити облаштування підпірних стін і почати монтаж каркаса естакади. Крім того, цього року повинні початися роботи з монтажу залізобетонного каркасу VIP-сектора і зони вболівальників, а також монтаж основної частини основних конструкцій покриття, який буде закінчений у 2010 році. 

Перші офіційні матчі на стадіоні планується провести до літа 2011 року. 

Раніше повідомлялося, що штаб з реконструкції та будівництва Національного спортивного комплексу Олімпійський в Києві вирішив щомісячно проводити день відкритих дверей на стадіоні.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь