Переключиться на мобильную версию

Australіan Open: Серена Вільямс виграла 10-й титул Великого Шлема

Назад к разделу Спорт
Американка Серена Вільямс виграла фінальний матч Відкритої Першості Австралії-2009 у росіянки Динари Сафіною.
Серена - перша ракетка світу
Серена - перша ракетка світу
АР
Серена дуже потужно почала зустріч. Уже в другому геймі американка змогла взяти подачу Сафіної, при цьому росіянка зробила три подвійних помилки. Потім молодша із сестер Вільямс продовжила нарощувати перевагу. У ці хвилини у Серени виходило практично все - вона потужно подавала, добре переміщувалася по корту, на прийомі постійно створювала сильний тиск на росіянку.

У підсумку Серене вдалося ще двічі взяти подачу Сафіною і залишити першу партію за собою - 6/0. Варто відзначити, що за першу партію, що тривала всього 22 хвилин,  Динара змогла виграти всього вісім очок.

Другий сет матчу проти другої ракетки світу почався для росіянки краще ніж перший.

Уже в стартовому геймі Динарі вдалося зробити брейк, правда потім, вона знову віддала свою подачу і дозволила американці зрівняюти рахунок. У четвертому геймі Вільямс змогла вийти вперед із брейком - Динара припустилася подвійної помилки на брейкпоінті, взагалі, уперше в матчі свою подачу Динара змогла взяти тільки в шостому геймі - рахунок тоді став - 4/2 на користь Серени. При рахунку 5/3 на свою користь американка під нуль взяла гейм на своїй подачі і виграла другий сет, а разом з ним і матч - 6/0, 6/3. Зустріч тривала всього 58 хвилин, за які росіянка зробила 5 подвійних і 21 невимушених помилок.

Цей успіх став для Серени Вільямс 10-м у кар'єрі на турнірах Великого Шлема і четвертим на Відкритій першості Австралії - раніше американка вигравала в 2003, 2005, 2007 роках. Залишається додати, що саме Серена Вільямс із понеділка 2 лютого офіційно стане першою ракеткою світу.

За матеріалами gotennis.ru

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь