Переключиться на мобильную версию

Серена Вільямс - найбагатша спортсменка

Назад к разделу Спорт
Американка Серена Вільямс вийшла на перше місце за заробленими грошам серед жінок за всю історію спорту, випередивши гольфістку Анніку Соренстрем.
Вільямс: Я кращa за всіх
Вільямс: Я кращa за всіх
АР
Молодша із сестер Вільямс своєю грою заробила 22 мільйона 875 тисяч і 475 доларів. Серена добилася такого видатного результату завдяки виходу у фінал Australіan Open у жіночому одиночному розряді, а також перемозі в парному турнірі разом зі своєю сестрою.

Раніше рекорд за кількості зароблених призових належав шведської гольфістці Анніці Соренстам і становив 22 мільйона, 573 тисячі й 192 долара. Соренстам уже завершила кар'єру.

"Я в шоці! Пам'ятаю, як заробила свої перші 240 доларів на турнірі у Квебеку в 1995 році. Тоді я сподівалася, що мені вдасться досягти більших перемог у тенісі, але навіть і уявити собі не могла таких результатів", - сказала Серена.

Американка Серена Вільямс виграла фінальний матч Відкритої Першості Австралії-2009 у росіянки Динари Сафіної.

Цей успіх став для Серени Вільямс 10-м у кар'єрі на турнірах Великого Шлема і четвертим на Відкритій першості Австралії - раніше американка вигравала в 2003, 2005, 2007 роках. Залишається додати, що саме Серена Вільямс із понеділка 2 лютого офіційно стане першою ракеткою світу.

За матеріалами GoTennis.ru

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь