Переключиться на мобильную версию

IBU: Допінг-проби деяких спортсменів виявилися позитивними

Назад к разделу Спорт
Міжнародний союз біатлоніста (IBU) підтвердив інформацію про те, що деякі спортсмени здали позитивні допінг-проби.
IBU не називає імен спортсменів-порушників
IBU не називає імен спортсменів-порушників
АР

IBU проінформував про це самих спортсменів, Міжнародне антидопінгове агентство (WADA) і національні антидопінгові агентства.

На цьому етапі, у відповідності з правом на конфіденційність і заради чесності результатів, IBU не називає імена та національності атлетів і заявляє, що зараз немає позитивних допінг-проб.

Тепер у спортсменів є два варіанти дій: вони можуть прийняти рішення розкрити проби В, або відмовитися.

У першому випадку аналіз проб В повинен бути вироблений як можна швидше. У випадку підтвердження наявності допінгу в пробі, відповідно до правил WADA, Міжнародний союз біатлоністів повинен почати розслідування за фактом застосування заборонених препаратів. При цьому слухання щодо цієї справи пройдуть через 7 днів після заяви спортсмена про дослідження проби В.

У випадку, якщо біатлоністи виберуть другий варіант і приймуть рішення відмовитися від розкриття проби В, то справа буде розглянута спочатку в дисциплінарному комітеті IBU, а потім передано на розгляд до антидопінгової служби Міжнародного союзу біатлоністів.

IBU проінформує громадськість про хід справи і назве імена спортсменів, які підозрюються в застосуванні заборонених препаратів, розповіла в офіційній заяві генеральний секретар Міжнародного союзу біатлоністів Ніколь Реш.

Раніше з'явилася інформація, що проби на допінг трьох російських біатлоністів виявилися позитивними.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь