Переключиться на мобильную версию

Міністр спорту Росії взяв справу про допінг-скандал під свій контроль

Назад к разделу Спорт
Міністерство спорту буде дуже серйозно розбиратися в ситуації з обвинуваченнями трьох російських біатлоніста в застосуванні забороненого препарату еритропоетину.

Про це Агентству спортивної інформації Весь спорт заявив міністр спорту Росії Віталій Мутко.

"Звичайно, я в курсі всієї ситуації, - сказав Віталій Мутко. - Вона неприємна, дуже неприємна. На жаль, не перший раз уже такі історії відбуваються - масові, в дуже відповідальний момент. Однак зараз давати якісь коментарі, робити офіційні заяви передчасно.

Спочатку треба у всьому розібратися. І люди вже працюють - в основному, в лінії Союзу біатлоністів Росії. Керівники, тренери, лікарі ... Підключили ми фахівців і в інших лініях - з Міністерства спорту, Центру спортивної підготовки, Російського антидопінгового агентства.

Всі намагаються зрозуміти, що сталося, як таке могло статися. Адже це еритропоетин, все можливо. Хтось, може, лікувався, у когось, може бути, при важкій роботі. Ми будемо серйозно розбиратися! А коли розберемося - зробимо висновки, приймемо рішення і потім вже детально, предметно прокоментуємо".

Раніше міжнародний союз біатлоністів (IBU) підтвердив інформацію про те, що деякі спортсмени здали позитивні допінг-проби.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь