Переключиться на мобильную версию

Андрій Кириленко розраховує повернутися завчасно

Назад к разделу Спорт
Відновлення форварда Юти Джаз росіянина Андрія Кириленка, який минулої п'ятниці переніс артроскопічну операцію на правому гомілкостопному суглобі, йде прискореними темпами.
Кириленко скучив за баскетболом
Кириленко скучив за баскетболом
АР

"Почуваю себе відмінно. Нога помалу загоюється. Не зважаючи на те, що мені замість одного видалили два шматочки хряща - під великим під час операції виявили ще і маленький", - розповів Кириленко по телефону кореспондентові газети Спорт-Експрес. 

"Гіпс мені не накладали - тільки бинтову пов'язку. Сенсу не було - на нозі тільки маленький шрам залишився. Правда, ще кілька днів доведеться пересуватися на милицях, - сказав Андрій Кириленко. 

Відповідаючи на запитання, коли можна розпочати тренування, Андрій Кириленко сказав: "Усе залежатиме від того, як проходить відновлення. Можу сказати лише одне: навіть за найсприятливішого результату я зможу повернутися на майданчик не раніше, ніж за два з половиною - три тижні". Відзначимо, що раніше фахівці називали триваліші терміни відновлення.

Минулої п'ятниці в ході хірургічного втручання у капітана збірної Росії в правому гомілкостопі був видалений хрящ, що потрапив до суглоба. 

Проблема з гомілкостопом виникла у росіянина ще восени минулого року. На початку зими з'ясувався її характер, що був викликаний наслідком старих травм. 

За відсутності Кириленка Юта Джаз із співвідношенням перемог і поразок 27:22 займає третє місце в Північно-західному Дивізіоні та знаходиться в зоні Плей-офф Західної конференції.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь