Переключиться на мобильную версию

У допінг-скандалі замішані лідери збірної Росії

Назад к разделу Спорт
Відомий російський біатлоніст, чотирикратний Чемпіон світу, призер Олімпійських ігор 1994 і 1998 років, а наразі президент Федерації біатлону Північно-західного федерального округу Володимир Драчов прокоментував інформацію про позитивні допінг-проби у трь.
Російські біатлоністи потрапили під підозру
Російські біатлоністи потрапили під підозру
АР

"Зараз я можу давати тільки дуже обережні коментарі, адже контрольні проби Б ще не розкриті, - попередив Володимир Драчов. - При цьому, мені особливо цікава реакція хлопців, підозрюваних у вживанні заборонених препаратів. Вони повинні або погодитися зі звинуваченнями зараз, або чекати на відкриття контрольної проби Б", - сказав Драчов. 

Володимир Драчов не вірить, що контрольна проба Б може виявитися негативною: "Шанс на це дуже маленький. Міжнародний союз біатлоністів (IBU) просто так не звинувачуватиме спортсменів. Швидше за все, у IBU є вельми вагомі підстави для висування претензій.

Драчов не назвав імен підозрюваних: "Я можу підтвердити, що йдеться саме про лідерів збірної Росії. Це істотно понизить наші шанси на успішний виступ на Олімпійських іграх 2010 року у Ванкувері. Але найстрашніше, що в усій цій ситуації істотно постраждає імідж російського біатлону. Зараз наш вид спорту дуже популярний у Росії, а тут - такий сильний удар".  

Володимир Драчов також розповів про заборонений препарат, у вживанні якого звинувачують трьох російських біатлоністів. "Еритропоетин, скорочено ЕПО – досить старий допінг. Але спортсменам, що регулярно виступають на етапах Кубка світу, вживати його - абсурдно, адже їх перевіряють майже після кожної гонки! Але, мабуть, бажання потрапити на п'єдестал набагато сильніше за побоювання бути впійманим на вживанні забороненого препарату", - розповів Володимир Драчов. 

Раніше повідомлялося, що міністерство спорту дуже серйозно розбиратиметься в ситуації зі звинуваченнями трьох російських біатлоністів у застосуванні забороненого препарату еритропоетин.

За матеріалами Весь Спорт

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь