Переключиться на мобильную версию

Британський таблоїд не взяв Фелпса на роботу

Назад к разделу Спорт
Британський таблоїд News of the World, який опублікував 1 лютого фото американського плавуна Майкла Фелпса з трубкою для паління марихуани, відмовився взяти його на роботу.
Фелпс намагався перешкодити публікації цього знімка і пропонував керівництву видання стати автором спортивної колонки, повідомляє видання College News.

Людина, наближена до "публікації фотографії" (судячи з усього, мається на увазі продаж та публікація знімка), заявила, що Фелпс також пропонував газеті гроші. Однак керівництво News of the World відмовилося від пропозиції спортсмена і опублікувало фото.

1 лютого (невдовзі після появи знімка на сайті газети) в блозі Фелпса був зроблений запис, в якому плавун вибачився за свою поведінку. Американський спортсмен пообіцяв своїм уболівальникам та громадськості не робити так в майбутньому.

Нагадаємо, Міжнародний олімпійський комітет прийняв вибачення американського плавуна Майкла Фелпса, викритим у палінні марихуани.

Раніше повідомлялося, що 14-разовий олімпійський чемпіон американський плавун Майкл Фелпс зізнався, що він палив марихуану.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь