Вінницькі футболісти стали Чемпіонами Європи

Назад к разделу Спорт
Українська футбольна команда Нива-Світанок (Вінниця), стала переможцем турніру UMBRO 4 SPORT CUP 2009 в групі U9 (2000 р. н.), який проходив у Словаччині з 29 січня по 1 лютого.
Вінницькі Чемпіони
ІАЦ На перехресті

За словами тренера команди Павла Краснова, згаданий футбольний турнір проходить 8-й рік поспіль і, по суті, вважається найпрестижнішим у Європі. "Ще його називають міні-чемпіонатом Європи", - зауважив він.

"Команда Нива-Світанок була організована на кошти спонсорів у травні 2007 року і не має поки істотного досвіду в подібних змаганнях. В минулому році ми брали участь у турнірі в Болгарії і декількох турнірах на Західній Україні. Але такого успіху, як в цей раз, не мали.

Команда росла на очах і виграла завдяки мужності маленьких футболістів та їх прагненню до перемоги ". - заявив тренер.

Наставник юних вінничан додав: "Мені приємно зазначити, що саме наш гравець, Владислав Скомаровський став кращим нападником турніру і найкращим бомбардиром за усі роки його існування. Він побив попередній рекорд і забив 12 голів, не рахуючи результативних передач".

Як повідомила прес-служба ІАЦ На перехресті, в турнірі брали участь 59 команд з 6 країн Європи (Чехії, Польщі, Угорщини, Румунії, Словаччини та України), серед яких 15 українських.