Переключиться на мобильную версию

Котельник: На кожного суперника налаштовуюся однаково

Назад к разделу Спорт
Чемпіон WBA в першому напівсередній вазі українець Андрій Котельник, який 7 лютого буде захищати титул, заявив, що не збирається недооцінювати свого суперника - офіційного претендента WBA аргентинця Маркоса Майдану.
Андрій Котельник рветься в бій
Андрій Котельник рветься в бій
Boxing.de

"На кожного суперника, нехай це нокаутер або боксер, що покладають надію на техніку, я налаштовуюся однаково, - сказав Котельник в інтерв'ю Sportbox.ru. - Виходячи на ринг, я завжди намагаюся показати бокс світового рівня, а для цього потрібні максимальні навантаження на тренуваннях і максимально високий настрій ".

Говорячи про майбутнє суперника, українець зазначив: "Майдана перспективний боксер з хорошим ударом. Хоча я все ж таки віддаю перевагу думати про свої сильні сторони, а не про його. Тим більше, головна небезпека в будь-якому поєдинку одна й та ж: можна пропустити всього лише один точний удар, і тоді вся підготовка піде нанівець".

Майдану перспективний боксер з хорошим ударом. Хоча я все ж таки віддаю перевагу думати про свої сильні сторони, а не про його
"Ну що ж, і вийдемо на ринг, а там розберемося, нехай доведе, що дійсно непереможний. З моєї сторони мова про недооцінку суперника, звісно, не йде: офіційний претендент, як-не-як, а навіть просто боксувати за титул далеко не кожному дано", - заявив Андрій Котельник.

Бій Котельник - Майдана відбудеться 7 лютого в Німеччині. На кону пояс Чемпіона світу за версією WBA в першій напівсередній вазі, який належить українському боксеру.

Також в рамках цього шоу відбудеться офіційне повернення на ринг Руслана Чагаєва, власника чемпіонського пояса WBA в суперважкій вазі.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь