Переключиться на мобильную версию

Шведську кондитерську компанію звинуватили в расизмі

Шведську кондитерську компанію Fazer звинуватили в расизмі через зображення на пачці цукерок карикатури на китайця.
Кондитерську компанію звинуватили в расизмі
Кондитерську компанію звинуватили в расизмі
www.euromag.ru

Історія почалася з того, що журналіст Патрік Люндберг опублікував у газеті HD матеріал, у якому називає упаковку цукерок Kinapuffar расистською. Автор стверджував, що жарти над азіатами є такою формою расизму, яка залишається непоміченою. "Розтягує очі пальцями і говорите l замість r, і аудиторія вже сміється до сліз", - написав журналіст.

У свою чергу скандинавський кондитерський гігант Fazer заявив, що компанія змінить дизайн упаковки. Kinapuffar (дослівно - Китайські шипучки) - це вкриті шоколадом цукерки, що випускаються в упаковці, на якій у карикатурному вигляді зображений китаєць. "Ми відгукнулися на це зауваження і вирішили змінити упаковку", - заявила представник Fazer Софія Лільєфорс-Едланд.

Сам Люндберг не зв'язувався із представниками компанії, про існування публікації у шведську компанію повідомив один із читачів газети.

Нагадаємо, що минулого року батьки школярів із британського графства Ланкашир домоглися від влади обіцянки відновити стать Пряникового чоловічка - традиційного печива, яке віднедавна з міркувань політкоректності стали іменувати Пряниковою особою.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь