Переключиться на мобильную версию

У Японії з'явився музей локшини швидкого приготування

У Японії з'явився музей локшини швидкого приготування.
У Японії з'явився музей локшини швидкого приготування
У Японії з'явився музей локшини швидкого приготування
АР

Ініціаторами відкриття музею виступили співробітники компанії Nissin Foods, яка займається виробництвом страв швидкого приготування. Заснування музею приурочено до 40-річчя від дня виготовлення фірмою першої упаковки локшини.

Музей був відкритий минулої суботи, на його відкриття прийшло близько 500 чоловік.

Серед гостей заходу виявився навіть колишній прем'єр-міністр Японії Дзюн'їтіро Коїдзумі.

Як розповіли автори проекту, музей локшини, в основному, орієнтований на дітей та на представників ринку продуктів швидкого приготування. У виставковому залі можна не лише побачити процес приготування макаронних виробів, але й взяти участь у цьому дійстві.

Так, відвідувачам надана можливість замісити легке тісто, розкачати його, нарізати на локшину, а потім пропустити через сушильний апарат. Отриману локшину можна запакувати у пластикову ємність, у яких зазвичай вона і продається.

Крім власне японської локшини швидкого приготування в музеї також можна побачити макаронні вироби з інших країн світу.

Локшина швидкого приготування є популярним продуктом не лише в Японії, а й далеко за її межами. Щорічно у світі продається кілька десятків мільярдів упаковок цього напівфабрикату. У пачки локшина фасується у висушеному вигляді, і щоб зробити її придатною до вживання, потрібно просто налити в упаковку окропу і додати спеції, що додаються до страви, сушені овочі, м'ясо або гриби.

Нагадаємо, що наприкінці квітня повідомлялося про американську родину Шмідт зі штату Кентуккі, яка від початку 1970-х років збирала різні атрибути, пов'язані з кока-колою. Всього у їхній колекції було близько 30 тисяч найменувань.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь