Переключиться на мобильную версию

Подружня пара через суд просить свого 41-річного сина покинути рідний дім

У Венеції батьки були змушені звернутися до суду, щоб той допоміг їм переконати 41-річного сина покинути рідну домівку.

Подружня пара звернулася до Асоціації із захисту прав споживачів Местре через те, що втомилася від того, що їхній дорослий син, що має хорошу роботу, не хоче залишати батьківський дім. Він занадто прив'язався до своєї дитячої кімнати, звик, що його одяг перуть, прасують, а його годують.

Як пише Corriere della Sera, юристи організації підготували офіційне попередження чоловікові, в якому йому пропонується покинути будинок батьків протягом 10 днів. Якщо це не подіє, юристи подадуть позов до суду. Крім того, батьки подали прохання про захист у суд Венеції.

В асоціації підкреслюють, що, незважаючи на високий оклад, 41-річний чоловік живе з батьками і навіть не думає ставати самостійним. Більше того, син постійно звертається до батьків із претензіями й поводиться агресивно. Його мати так сильно переживала, що її довелося госпіталізувати.

За словами одного з юристів асоціації, судді наполягають на тому, щоб сторони дійшли спільної згоди щодо суперечливого питання. За його інформацією, в Італії сотні сімей перебувають у такій же неприродній ситуації, коли дорослі діти, що працюють, вважають за краще не їхати з рідного дому. Або ж вони не працюють і задоволені сформованим становищем. "Матусині синки" постійно чогось вимагають від батьків", - резюмував він.

Як стверджує батько, вони більше не можуть це терпіти. "Моя дружина відчуває неабиякий стрес і змушена лежати в лікарні", - запевняє він.

Працівники Adico згадують минулу судову практику (за цей рік вони розбиралися з 10 подібними випадками) і кажуть, що зазвичай все закінчується благополучно. Діти, зрештою, покидають рідну домівку. В одному з випадків батько вирішив фінансово допомагати синові, проте змінив замок на вхідних дверях.

Нагадаємо, минулого року повідомлялося, що в Німеччині Федеральне статистичне відомство у місті Вісбадені проводило дослідження, в результаті якого було встановлено, що дві третини молодих німців від 18 до 26 років живуть з батьками.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь