Переключиться на мобильную версию

У Німеччині школярів зобов'язали носити з собою рулон туалетного паперу

Учнів початкової школи Гейне німецького міста Райнсдорфа зобов'язали разом із підручниками та зошитами носити з собою у ранці рулон туалетного паперу, на випадок якщо він їм знадобиться.
Школярів зобов'язали носити з собою рулон туалетного паперу
Школярів зобов'язали носити з собою рулон туалетного паперу
АР

Як повідомляє Bild, туалетний папір зник зі шкільних туалетів за вказівкою директора школи Габріели Келер. Таким чином, директор бореться із хуліганами, які використовували туалетний папір для пустощів: затикали ним раковину, кидалися один в одного. Через такі пустощі шкільним прибиральникам доводилося працювати понаднормово, а школа несла додаткові витрати.

"Знову і знову ми попереджали учнів, що ця тема буде обговорюватися на батьківській раді, але це не допомагало. Діти повинні зрозуміти це", - зазначила директор. За її словами, школа не буде надавати папір протягом тижня і у крайніх випадках буде допомагати забудькуватим дітям.

Рішення шкільного керівництва викликало неоднозначну реакцію у батьків школярів. "Дітей потрібно виховувати, але це, мабуть, занадто. Можливо, краще було б ввести нагляд над дітьми, тоді вони б перестали хуліганити, бо боялися б, що їх зловлять", - вважає батько одного з учнів Данило Сколь.

Директор школи пояснила, що розгляне в майбутньому інші способи вирішення проблеми вандалізму. "Ми ще раз обговоримо цю тему із представниками батьків і шкільної колегією. Ми хочемо переконати дітей та батьків, що мова йде про збереження матеріальних цінностей школи", - зазначила вона.

Нагадаємо, що у квітні цього року прокуратура німецького портового міста Штральзунд запідозрила 23-річного депутата міської ради від соціалістичної партії Ліві Франка-Міхаеля Йона у крадіжці понад 200 рулонів туалетного паперу в будівлі міської мерії.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь