Переключиться на мобильную версию

Британці на 100-річний ювілей подарували чоловічий стриптиз

Англійська пенсіонерка Клер Ормістон відзначила столітній ювілей у компанії своїх родичів, товаришів по центру для людей похилого віку та стриптизера на прізвисько Скорпіон, пише The Daily Mirror.
Британці на 100-річний ювілей подарували стриптиз
Британці на 100-річний ювілей подарували стриптиз
АР

Як зазначає видання, святкування ювілею відбулося близько тижня тому в будинку для пенсіонерів у Бірмінгемі.

Рідні ювілярки розповіли, що стриптизера запросили за її власною ініціативою. За словами доньки Ормістон, влітку, за кілька місяців до ювілею, вона поцікавилася у матері, що б вона хотіла отримати на день народження. "Вона сказала, що бажає отримати містечко на Місяці. Але оскільки влаштувати це було неможливо, я попросила її обрати щось інше. Тоді вона відповіла: стриптизера, - цитує видання доньку Ормістон, Маргарит.

Численні родичі Клер зазначили, що були надзвичайно здивовані бажанням пенсіонерки. "Я ледь зі стільця не впала", - зізналася її дочка. Тим не менше, перечити і заперечувати проти прохання Ормістон ніхто не став.

У результаті все було зроблено так, як просила іменинниця. Скорпіон виконав для 100-річної пенсіонерки еротичний танець, і вона заявила, що залишилася задоволеною. "Мені сподобалося. Він безумовно змусив мене посміхнутися", - зауважила Ормістон.

Як наголосив сам Скорпіон (справжнє ім'я - Джон Грін), він вперше в своїй 16-річній кар'єрі виконав таке незвичайне замовлення. При цьому він висловив упевненість, що ювілярка залишилася задоволеною його танцем.

Нагадаємо, минулого року в американському місті Майямі мешканка будинку для людей похилого віку Доллі Гріфін відзначила своє сторіччя вечіркою в гавайському стилі.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь