Переключиться на мобильную версию

У російського геймера вкрали орка

У поліцію Мурманська з незвичайною заявою звернувся місцевий мешканець. Як повідомляє телеканал Дощ, професійний геймер повідомив, що у нього викрали орка - прокачаного кіберперсонажа з онлайн-ігри Lineage 2.
На підлозі у квартирі в інтернет-злодія були рейки, що дозволяли швидко пересуватися від одного комп'ютера до іншого
На підлозі у квартирі в інтернет-злодія були рейки, що дозволяли швидко пересуватися від одного комп'ютера до іншого
АР

У квартирі інтернет-злодія з міста Волгодонськ, Ростовська область, співробітники відділу "К" виявили сім потужних комп'ютерів, стільки ж клавіатур і лазерних мишей. А на підлозі - рейки, що дозволяють швидко переміщатися від одного комп'ютера до іншого.

Lineage 2 - одна з найпопулярніших в Росії багатокористувацьких онлайнових RPG, розроблена в Кореї, грають в неї кілька мільйонів. Вона працює за принципом free-to-play, тобто абонентська плата за неї не стягується, але геймерам пропонують оплачувати додаткові послуги, що полегшують внутрішньоігрове існування.

Професійний геймер кілька років прокачував свого героя, роблячи його більш сильним і менш уразливим. Зрештою, мурманчанин став єдиним в країні володарем потужного кіберперсонажа на ім'я BSL.

Але вкрали, по суті, не його - а унікальні апгрейди, що коштували грошей. Це чарівні обладунки, казковий амулет, диво-меч й інші дрібниці - в цілому геймер накупив їх більш ніж на 5 тис. рублів.

Геймер пішов в поліцію. Під час проведених оперативно-розшукових заходів, було встановлено особу підозрюваного. Ним виявився 20-річний житель міста Волгодонська, який добре володіє комп'ютером і має знання, достатні для скоєння злочину, передбаченого статтею 272 КК РФ (Неправомірний доступ до комп'ютерної інформації).

Після обшуку з квартири підозрюваного була вилучена вся техніка. І зараз він на підписці про невиїзд. У разі, якщо його вину буде доведено в суді, за віртуальний злочин йому загрожує реальне позбавлення волі, строком до двох років.

За матеріалами: телеканал Дощ

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь