Переключиться на мобильную версию

NASA випробували новий марсохід

Назад к разделу Техно
Інженери NASA і студенти з Каліфорнійського технологічного інституту випробували новий марсохід, здатний рухатися по пересіченій місцевості. Про це повідомляється в прес-релізі на сайті Лабораторії реактивного руху - JPL.
Марсохід оснащений системою бездротового зв'язку і парою камер
Марсохід оснащений системою бездротового зв'язку і парою камер
martianrover_com

Новий апарат оснащений Axel мінімумом рухомих частин: на циліндричній основі пристрою розташовується всього три мотора - два з них контролюють рух коліс, а один відповідає за стан в просторі перпендикулярного основі важеля. У стандартних ж марсоходів на кожне колесо доводиться по мотору.

Марсохід також оснащений системою бездротового зв'язку і парою камер, розташованих на циліндричній основі. Завдяки здатності основи обертатися камери можуть переміщатися по вертикалі на 360 градусів. Крім того, на кінці важеля дослідники планують встановити ківш для забору зразків ґрунту.
Як заявляють розробники, новий марсохід здатний долати найскладніші перешкоди. Він також може бути оснащений надувними колесами, які пом’якшать посадку під час майбутньої місії.

Пересування по пересіченій місцевості - одна з проблем, з якою стикаються інженери, які проектують сучасні марсоходи. Наприклад, марсохід Opportunity, що працює в даний час на Червоній планеті, за час своєї місії застрявав вже кілька разів.

Нагадаємо, раніше NASA відклало перший запуск шатла в 2009 році.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь