Переключиться на мобильную версию

Українців не зможуть захистити від кору та краснухи

Назад к разделу Техно
Протягом 2009 року в Україні не вдасться досягти показника у 95% вакцинованих проти кору та краснухи.
У 2010-2011 роках в Україні очікується епідемія
У 2010-2011 роках в Україні очікується епідемія
epochtimes.com.ua

Про це повідомлялося в резолюції, яку прийнято за підсумками науково-практичної конференції, в якій взяли участь головні фахівці з усіх регіонів України.

Як повідомили в прес-службі Міністерства охорони здоров'я України, фахівці також констатували, що, з огляду на економічну та політичну нестабільність в країні, протягом 2009 року не буде можливості охопити вакцинацією проти кору та краснухи цільову групу населення і досягти показника у 95%.

"У зв'язку із ситуацією, яка склалася навколо кампанії позапланової вакцинації, у МОЗ попереджають, що Україну очікує низка проблем, які державі доведеться вирішувати тепер власними силами: прогнозований спалах інфекційних захворювань, пошук коштів на проведення кампанії із елімінації кору / краснухи, закупівля вакцини", - зазначається в резолюції.

У МОЗ також наголосили на тому, що в 2010-2011 роках в Україні очікується епідемія. При цьому на сьогоднішній день 15% населення не має імунітету до цих захворювань.

Раніше повідомлялося, що Міністерство охорони здоров'я України заявляє про зростання захворюваності на грип та гострі респіраторні інфекції.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь