Переключиться на мобильную версию

Фонд Ахметова придбав для Донецького опікового центру апарат штучної вентиляції легенів

Назад к разделу Техно
Фонд Рината Ахметова Розвиток України передав Донецькому опіковому центру Інституту невідкладної і відновної хірургії сучасний апарат штучної вентиляції легенів.
Апарат може використовуватися для реанімації не тільки дорослих, але й дітей
Апарат може використовуватися для реанімації не тільки дорослих, але й дітей
scm.com.ua

Вартість апарату склала 280 тисяч гривень. Дихальний апарат був придбаний Фондом на прохання керівництва опікового центру. В центр щомісяця надходить 15-17 пацієнтів в критичному стані, багато з яких не зможуть вижити без штучної вентиляції легень.

Останнім часом навантаження на опіковий центр зросло: у грудні-січні відбулися дві великі аварії на вугільних підприємствах області, а також зросла кількість пожеж у цивільному секторі - з настанням холодів опалюють житло "кустарним" способом.

"Обладнання для штучної вентиляції легень, яке ми використовували до цього, укомплектовано дихальними трубками, - заявив керівник Донецького опікового центру Еміль Фісталь.

За його словами, новий дихальний апарат має спеціальну маску, що робить його універсальним: апарат може використовуватися для реанімації не тільки дорослих, але й дітей.

Раніше повідомлялося про те, що Фонд Розвиток України виділив кошти для надання допомоги постраждалим при вибуху в Євпаторії, а також жертвам повені на Західній Україні.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь