Переключиться на мобильную версию

Вчені виявили інфекцію бідності

Назад к разделу Техно
Університет Мічигану опублікував результати дослідження, яке показало, що малоосвічені люди, які погано заробляють, частіше страждають від серйозних інфекцій, ніж їх благополучні однолітки.
Неосвічені і бідні люди виявилися більш вразливими для хвороб
Неосвічені і бідні люди виявилися більш вразливими для хвороб
hmedium.сom

У ході дослідження вивчалося поширення декількох важких інфекційних захворювань, таких як гепатит, герпес, виразка шлунка та інші. Зокрема, було встановлено, що шанси зараження інфекційним захворюванням на 50% вище у людини, яка не закінчила школу, у порівнянні з власником атестата зрілості.

Крім того, низький рівень доходу дорослої людини підвищує шанси захворювання на 33%. У свою чергу, високі доходи зменшують шанси захворювання на 45%, у порівнянні з представниками групи середніх прибутків.

Також виявилося, що кожен зайвий рік освіти батьків на 8% зменшує шанси їх дитини отримати виразку шлунка і на 11% знижує ймовірність захворювання герпесом. А подвоєння рівня прибутків сім'ї зменшує шанси захворювання дитини цитомегаловірусною інфекцією на 21%, герпесом - на 32%, гепатитом А - на 29%.

Нагадаємо, 20 січня директор Всесвітньої організації охорони здоров'я Маргарет Чан заявила, що глобальна фінансова криза може призвести до зростання кількості психічних розладів і збільшення споживання алкоголю.

За матеріалами WashProfile

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь